Z cyklu teorie być może "spiskowe"
* Zaczipowanie i pełna kontrola


Ładnie tną, co niewygodne, widać poniżej po usuniętych filmach, prawda?
No to skopieję teskt z filmu (listopad 2021):

Autor Aneta Owczarek Tłumaczenie Google, link):
* Wczoraj wybuchł wielki skandal w Słowenii (...). Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, która zajmuje się przyjmowaniem butelek (...), zrezygnowała (z pracy), wyszła przed kamery i wyjęła butelki z płynami. Pokazywała ludziom kody na butelkach, z których każda zawiera kody 1, 2 lub 3 (...), a następnie wyjaśniła znaczenie tych liczb. * Numer 1 to placebo, sól fizjologiczna. Numer 2 to klasyczna butelka RNA. Numer 3 to pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się do rozwoju raka. (...) tkanek miękkichich. * Mówi, że osobiście była świadkiem użądlenia wszystkich polityków i potentatów i wszyscy dostali żądło numer 1.

Tu najnowsze materiały (cel szczepień i czipów):


Tego jest mnóstwo. Są też polscy lekarze. Problem w tym, że mają odbierane prawa wykonywania zawodów przez izby lekarskie...
Mają milczeć.

Pozwolę sobie przypomnieć leciwą, jedną z wielu kopii ostatniego wywiadu p. Aarona Russo.

emocje -> strach -> brak gotowki -> brak wolnosci wypowiedzi -> chipy "zdrowotne" -> pełna kontrola

Orwell to pikuś.Oraz ciekawe,
znalezione w sieci nawiązanie do tego wywiadu, w kontekście epidemii koronawirusa.

"""Michał N.
Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani. Ludzie nie lubią słyszeć prawdy, bo boją się, że ich wizja świata zostanie zniszczona. Pseudointelektualiści którzy cyniczne wyśmiewają ludzi próbujących samodzielnie myśleć zasługują na najwyższą pogardę.
Kilkanaście lat temu reżyser i były polityk Aaron Russo opowiedział w wywiadzie (jeszcze dostępnym na YouTube w wielu kopiach), jak to zwrócił się do niego Nick Rockefeller i poprosił go o wstąpienie w szeregi członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Russo nie był zainteresowany, ale zapytał Rockefellera: „O co w tym wszystkim chodzi? Macie wszystkie pieniądze na świecie, jakich potrzebujecie, macie całą władzę, jakiej potrzebujecie, więc o co chodzi, jaki jest ostateczny cel?”. Rockefeller przyznał wówczas, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elit. A dzisiaj czytamy, że powstaje jawna grupa ID2020, której celem jest wprowadzenie wybawicielskich czipów w życie, należą do niej między innymi fundacja Billa Gatesa i – uwaga – Rockefeller Fundation…
Co więcej, na dwa miesiące PRZED wybuchem epidemii w Chinach miał miejsce Event 201, w którym uczestniczył nasz wybawca i zwolennik depopulacji Bill Gates. W ramach Event 201 dokonywano symulacji wybuchu epidemii koronawirusa, skupiano się tam m.in. na wprowadzaniu ograniczeń – to o czym tam mówiono pokrywa się z tym co dzieje się teraz.
No ale to wszystko pewnie jest tylko przypadkiem, bo przecież dla miliarderów najważniejsze jest nasze dobro i nigdy czegoś takiego by nam nie zrobili. Poza tym to tylko “hehehe teorie spiskowe xD”. Niektórzy po prostu mają mentalność niewolników…"""


Wygooglowane hasło "Event 201" może być dzisiejszym rozwinięciem tego, już nieco historycznego filmu.

Warto też zaznajomić się z raportem Fundacji Rockefellerów z 2010 roku, która doskonale "przewidywała", jak się okazuje, celowo wywoływane kryzysy ostatniego dziesięciolecia.


kwiecień.2020